בבילון פארק – תנאי שימוש לאתר ולאפליקציה

עדכון אחרון: 23 בנובמבר, 2023

 

בבילון פארק ישראל בע"מ (להלן: "החברה", "בבילון" או "אנחנו") מברכת אותך (להלן: "המשתמש(ים)" או "הלקוח(ות)" או "אתה") על שימושך בשירותינו, דרך אתר האינטרנט שלנו בכתובת http://babylonpark.co.il, לרבות כל כתובת-משנה אחרת (להלן, ביחד: "האתר") או דרך האפליקציה הייעודית שלנו ("האפליקציה"). כל שימוש באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותי החברה (להלן: "השירותים" כפי שיפורט להלן) על ידי המשתמשים, ייעשה בהתאם לתנאים ולהוראות המצוינים במסמך זה. התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.

מי אנחנו: אנו חברת בבילון פארק ישראל בע"מ, ח.פ. 516091857 וכתובתנו: דרך מנחם בגין 144 תל אביב, קומה 43, מיקוד 6492102.

פניות לקוחות: בכל שאלה או בקשה ניתן לפנות למוקד התמיכה שלנו בטלפון 3084*, באמצעות צ'ט באתר, או באמצעות שליחת דואר אלקטרוני לכתובת: marketing@babylonpark.co.il.

הודעות פרסומיות: במסגרת השירותים עשויות להישלח אליך הודעות פרסומיות ושיווקיות שונות, לרבות מידע אודות מבצעים והנחות. שים לב כי בעצם רישומך לשירותים וקבלת תנאי שימוש אלה, אתה מסכים לקבלת הודעות פרסומיות כאמור וכן הודעות נוספות הנדרשות לשם אספקת השירותים. המשתמש רשאי להסיר את כתובת האי-מייל או כל פרט קשר אחר מרשימת התפוצה שלנו או לבטל קבלת הודעות פרסומיות נוספות באמצעות לחיצה על כפתור ההסרה ("Unsubscribe") אשר יופיע בהודעה הרלוונטית או באמצעות פנייה אלינו כאמור לעיל. לפרטים נוספים, נא ראו ב-מדיניות הפרטיות.

 

 1. הסכמה לתנאי השימוש

אנא קרא בעיון את התנאים לפני שאתה משתמש בשירותים. בעצם הכניסה, ההתחברות, הגישה והשימוש באתר ו/או בשירותים ו/או בעצם הכניסה, ההתחברות, הגישה, השימוש ו/או התקנת האפליקציה במכשירך ו/או בעצם רישומך ופתיחת חשבון (כהגדרתו להלן), הנך מאשר כי קראת והבנת את תנאי השימוש הבאים, לרבות התנאים המפורטים ב-מדיניות פרטיות (להלן, ביחד – "התנאים"). אתה מסכים כי התנאים יחייבו אותך וכי תפעל בהתאם לכל הדינים והתקנות החלים בקשר לשימושך באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותים. הנך מאשר בזאת כי התנאים מהווים הסכם משפטי מחייב וניתן לאכיפה בין החברה לבינך. אם אינך מסכים לאי אילו מהתנאים, או אם אינך בעל כשרות משפטית לקבל את התנאים, הנך מחויב, באופן מיידי, להימנע מכניסה, מהתחברות או משימוש בכל אופן באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותים והנך מתחייב להסיר ולמחוק את האפליקציה מהמכשיר הנייד שלך.

האתר, האפליקציה ו/או השירותים מיועדים לשימושם הפרטי של יחידים שהם (א) מעל גיל שש-עשרה (16); ו-(ב) בעלי כשרות משפטית לקבל עליהם את התנאים ולהיכנס להסכם מחייב לפי כל דין או שקיבלו את רשות האפוטרופוס לקבל עליהם את התנאים. לפיכך, הנך מאשר כי אתה בעל הסמכות הנדרשת לקבל עליך את התנאים, ולהיכנס להסכם מחייב עם החברה תחת כל דין, בהתאם לתנאים להלן. אם הינך מתחת לגיל שש-עשרה (16), הנך מאשר כי האפוטרופוס שלך עיין בתנאים ואישר אותם. שים לב כי אנו שומרים את הזכות לבקש הוכחת גיל בכל שלב, על מנת שנוכל לוודא כי קטינים מתחת לגיל שש-עשרה (16) אינם משתמשים בשירותים (כהגדרתם להלן). במקרה שיובא לידיעתנו כי קטין מתחת לגיל שש-עשרה (16) משתמש בשירותים, אנו נחסום משתמש זה, ונעשה כל מאמץ על מנת למחוק מיידית כל מידע אישי (כהגדרתו של מונח זה במדיניות הפרטיות שלנו) שנאסף לגביו.

 

 1. האתר, האפליקציה והשירותים

בבילון היא המפעילה של מספר מתחמי משחקים בישראל וברחבי העולם ("הפארקים").

האתר מספק מידע אודות החברה והשירותים המוענקים על ידה, וכולל, בין היתר, מידע אודות האטרקציות בפארקים, סניפי החברה, מבצעים, טיפים וחדשות אודות החברה וכן מאפשר יצירת קשר עם החברה והגשת מועמדות למשרה בחברה.

האפליקציה כוללת פונקציונלית דומה לאתר, וכן משחקים מקוונים שונים המסופקים על ידינו או על ידי ספקי צד שלישי (כהגדרתם להלן). בנוסף, כאשר אתה נוכח פיזית באחד מהפארקים שלנו, ניתן להתחבר באמצעות האפליקציה לחלק ממכונות המשחקים הנמצאות בסניפי החברה, ולהפעיל אותן באמצעות סריקת קוד ה-QR או באמצעות NFC המוצג במכונות אלו דרך המכשיר הנייד שלך. כמו כן, באמצעות האפליקציה ניתן לרכוש מוצרים (כולל מטבעות פנימיים של בבילון), לאסוף כרטיסים ולממש את הכרטיסים תמורת פרסים, כמפורט בהרחבה בהמשך. על מנת להשתמש באפליקציה, עליך לפתוח חשבון (כמפורט להלן). שים לב: כל התנתקות מהמשחקים הזמינים באפליקציה ו/או בפארקים שלנו, מכל סיבה שהיא (בין אם בגלל בעיות בחיבור לאינטרנט, כיבוי המכשיר הנייד וכיו"ב), תסיר אותך אוטומטית מהמשחק הרלוונטי, וכתוצאה מכך אתה עלול להפסיד את המשחק באופן אוטומטי, לרבות המטבעות שייתכן שהשתמשת בהם כדי לשחק במשחק הרלוונטי.

האתר והאפליקציה כוללים חנות מקוונת בה משתמשים בעלי חשבון (כהגדרתו להלן) יכולים לרכוש, בין היתר, חבילות של מטבעות פנימיים של בבילון (מטבעות וירטואליים) (להלן: "המטבעות") לשימוש בחלק מהמשחקים והאטרקציות המוצעים באפליקציה או בסניפי החברה (להלן, "החנות המקוונת", וכל המוצרים, המטבעות, הכרטיסים, הפרסים הזמינים דרך החנות יכונו להלן, יחד, "המוצרים"). חלק מהשירותים ניתנים בתשלום ופירוט בעניין המשחקים והמוצרים המוצעים על ידי החברה ניתן למצוא באתר ו/או באפליקציה.

האתר עשוי לכלול את כל או חלק מהפונקציונליות של האפליקציה, כפי שיוחלט על ידינו מעת לעת, ולפי שיקול דעתנו הבלעדי. למען הסר ספק, איננו מתחייבים שכל המוצרים ו/או השירותים הניתנים באמצעות האפליקציה יהיו זמינים גם באמצעות האתר, ולהיפך. שים לב ששירותים ומוצרים מסוימים המוצעים באתר ו/או באפליקציה, עשויים להיות זמינים רק בסניפים מסוימים, כפופים לתנאי שימוש של צדדים שלישיים ו/או עשויים להיות כפופים להסכמתך לתנאים נוספים, אשר, ככל שרלוונטי, מהווים חלק אינטגרלי מתנאי שימוש אלה.

השימוש באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותים עשוי לכלול קבלת מיילים, הודעות PUSH ו/או מסרונים מהחברה. הינך מסכים בזאת לקבלת כל אלה. הודעות והתראות עשויות להישלח אליך בין היתר, אך לא רק, במקרים הבאים: לאחר ביצוע תשלום, עדכון על מבצעים ואף התראות חשובות הקשורות במשתמש, בחשבון, באבטחה ופרטיות. המשתמש רשאי לבטל את האפשרות לקבל הודעות כאמור מהחברה על ידי שינוי ההגדרות בחשבון המשתמש, דרך שירות הלקוחות, או על ידי בחירת באפשרות ההסרה המצויה בהודעות אלה. שים לב כי הודעות PUSH ניתן לחסום דרך הגדרות הטלפון ולא דרך ההודעה עצמה.

האתר, האפליקציה ו/או השירותים עשויים להכיל תכנים, מסמכים, מלל, קבצים, לוגואים, אייקונים, תמונות, סרטונים, קישורים, מאגרי נתונים, נתונים טכניים, ידע, מפרטים, ה-“look and feel”, אלגוריתמים, ממשקים, GUI, תכונות אינטראקטיביות, גרפיקה ומאפיינים אחרים אשר זמינים בהם או דרכם (להלן: "התכנים") וכן תכנים הניתנים לחברה מצדדים שלישיים ("תכני צד ג'"). החברה אינה בודקת תכני צד ג' אלו ואינה ערבה לטיבם, תוכנם, נכונותם והתאמתם לצרכיך והם אינם מחייבים את החברה בשום אופן. שימושך והסתמכותך על תכני צד ג' הינה על אחריותך וסיכונך הבלעדיים. בכל מקרה של סתירה בין תוכן צד ג' לבין מידע שנמסר לך באופן ישיר מצד ג' הרלוונטי, המידע שנמסר לך באופן ישיר – יגבר.

האפליקציה, האתר והשירותים המוצעים דרכם על ידי החברה, יכונו להלן, יחד, "השירותים".

כל הזכויות באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותים ו/או בתכנים שמורות לחברה או ניתנו לה ברישיון כדין.

האתר, האפליקציה, השירותים ו/או התכנים ניתנים לך "כמות שהם" ("AS IS"). המשתמש מסכים ומאשר כי השימוש באתר, באפליקציה, בשירותים ובתכנים, לרבות בתכני צד ג', והאינטראקציה עם ספקי צד שלישי הינו באחריותו הבלעדית, וכי אין לחברה, לרבות עובדיה, ספקיה, מנהליה, קבלני המשנה שלה, גורמים וצדדים שלישיים קשורים, נותני הרישיון שלה ושלוחיה, כל אחריות לתוצאות העשויות לנבוע משימוש באתר, באפליקציה, בשירותים (לרבות כל שירות שמסופק באמצעות האתר או האפליקציה) ו/או בתכנים. החברה לא תהא אחראית עבור כל נזק שהוא, לרבות אך לא רק, כל נזק הנובע מהשימוש שלך באתר, בתכנים, באפליקציה ו/או בשירותים.

המשתמש מודע ומסכים לכך שהינו האחראי הבלעדי לכל החלטות או פעולות שהתקבלו או נעשו על-ידו כתוצאה ו/או בקשר לשימוש כלשהו באתר, באפליקציה ו/או בשירותים (לרבות, בנוגע לכל פעולות הקשורות לביצוע תשלומים וכו').

הטבות, קופונים, מבצעים ופרסומות (ככל שיופיעו בקשר עם מוצרים) אינם מהווים המלצה מצד החברה לרכישת מוצרים ספציפיים ולא מוצרים אחרים. לא תהיה למשתמש כל טענה נגד החברה בגין מצגים בהטבות, קופונים, מבצעים ופרסומות אלה. החברה רשאית לחזור בה מכל מבצע בכל עת לפי שיקול דעתה ובהתאם להוראות הדין.

לחברה לא תהא כל אחריות ביחס לטעויות או לאי דיוקים שנפלו בכל מידע המופיע באתר ו/או באפליקציה.

 

 1. החנות המקוונת והגבלות חשובות

התנאים הבאים חלים על רכישות של מוצרים, לרבות וללא הגבלה, מטבעות ופרסים, המבוצעות בחנות המקוונת. שים לב כי עשויים להיות תנאים והגבלות נוספים הנוגעים לרכישות המתבצעות דרך החנות המקוונת, כפי שמפורסמים באתר ו/או באפליקציה מעת לעת (למשל, תנאים הנוגעים למבצעים, מכירות והצעות מיוחדות וכו') ותנאים והגבלות נוספים אלו מהווים חלק אינטגרלי מתנאי שימוש אלו.

המטבעות

הפרסים

קופונים

מדיניות אספקת המוצרים

(א) המשתמשים יוכלו להמיר את הכרטיסים בפרסים פיזיים הנמצאים בעמדת הפרסים בסניף החברה הרלוונטי, לפי המלאי הזמין באותו הסניף ובשעות פעילות הסניף. פרסים אלו יסופקו למשתמשים באופן מיידי, בכפוף למלאי הזמין באותו הסניף ולשעות פעילות הסניף.

(ב) המשתמשים יוכלו להמיר את הכרטיסים בפרסים פיזיים שמוצגים באפליקציה, באמצעות הזמנת הפרסים באפליקציה. פרסים אלו יסופקו למשתמשים תוך ארבעה-עשר (14) יום מיום ההזמנה, באמצעות איסוף עצמי באחד מסניפי החברה, לאחר קבלת הודעה מראש ובשעות פעילות הסניף. שים לב כי החברה רשאית להטיל מעת לעת מגבלות על איסוף עצמי של פרסים, לרבות לעניין שעת האיסוף ואופן זיהוי הלקוח אשר אוסף את הפרס. החברה אינה אחראית למוצרים או פרסים שלא נאספו או נוצלו במהלך הזמן שנקבע על ידי החברה.

מדיניות ביטולים והחזרים

תנאים כלליים נוספים

 

 1. חשבון משתמש

על מנת לבצע הזמנות בחנות המקוונת, להשתמש באפליקציה ו/או בשירותים, עליך ליצור חשבון באתר ו/או באפליקציה באמצעות מילוי פרטיך בטופסי הרישום הרלוונטיים. החשבון יכלול את כל המידע שאותו תמסור או תתבקש למסור באמצעות טופסי הרישום, כמפורט בהרחבה במדיניות הפרטיות של האתר והאפליקציה (להלן "החשבון"). כמו כן, כחלק מהליך פתיחת החשבון יהיה עליך לאשר כי קראת וכי אתה מסכים לתנאים אלו. לחלופין, תוכל לפתוח חשבון באמצעות חשבון רשת חברתית קיים (למשל, חשבון ה"פייסבוק" או ה"Google" שברשותך), כמפורט במדיניות הפרטיות שלנו.

בעת יצירת החשבון עליך לספק לנו מידע מלא, מדויק ונכון. מובהר כי שימוש בחשבון בנק או כרטיס אשראי שאינו שייך לך או מסירת פרטים שגויים אסורים בהחלט ומהווים עבירה על פי דין. היה וסברנו כי הקמת חשבון באמצעות פרטי זיהוי של אדם אחר, הרי שבכך אתה חושף את עצמך לאחריות פלילית ו/או אזרחית. כמו-כן, הנך נדרש לאבטחת את המכשיר ממנו אתה משתמש בשירותים ולדווח לנו על כל חשד לפריצה או שימוש לרעה בחשבונך.

אינך רשאי להחזיק יותר מחשבון אחד (1) פעיל. החשבון מוגן בסיסמא ואתה אחראי באופן בלעדי ומלא, לשמור על סודיות הסיסמה, שם המשתמש והחשבון שלך ועל כל פעילות אשר תתבצע תחת הסיסמה שלך או במסגרת החשבון שלך.

אינך רשאי להעביר או להמחות את זכויותיך או להאציל את חובותיך על-פי החשבון, ללא הסכמה מוקדמת בכתב מהחברה. עליך לדווח לנו באופן מידי על כל שימוש בלתי מורשה בסיסמתך או בחשבונך ובכלל זה בקשר לכל פריצת אבטחה. החברה לא תהא אחראית לכל אבדן או נזק שנגרמו כתוצאה מחוסר יכולתך לעמוד בתנאים אלה או משימוש בלתי מורשה בסיסמתך או בחשבונך, או עקב פריצת אבטחה. במקרים האמורים, יתכן כי תחוב בנזקים שנגרמו לחברה או לאחרים.

אם ברצונך לבצע שינויים בפרטי חשבונך, תוכל לעשות זאת באמצעות שינוי הגדרות החשבון שלך או באמצעות פנייה אלינו לכתובת המייל marketing@babylonpark.co.il. כמו-כן, על מנת למחוק את חשבונך, הנך רשאי לפנות אלינו בדואר אלקטרוני אשר כתובתו: marketing@babylonpark.co.il ביטול החשבון יבוצע תוך זמן סביר לאחר פנייתך, ומרגע הביטול לא תוכל עוד להיכנס לחשבון או לצפות בנתונים שבחשבון.

מובהר בזאת כי ביטול או מחיקת החשבון עשויה לגרום לאבדן תכנים ונתונים בחשבון (לרבות המטבעות) והחברה לא תישא בכל אחריות בנוגע לאבדן זה.

 

 1. מנויים בתשלום

מנויים: החברה עשויה מעת לעת להציע למשתמשים מנויים שונים בתשלום, אשר מעניקים הטבות מסוימות למשתמשים בשירותים או למבקרים בסניפי החברה, כמפורט באתר ו/או באפליקציה ("מנויים"). שימו לב כי המנויים עשויים להיות זמינים רק למשתמשים במדינות נבחרות.

על מנת להצטרף לאחד מהמנויים המוצעים על ידי החברה, עליך להיות: (א) לפחות בן שש עשרה (16), (ב) אדם פרטי ולא ארגון או חברה, (ג) בעל כשרות משפטית לקבל את התנאים, ו-(ד) בעל חשבון משתמש פעיל.

הצטרפות למנויים כרוכה בתשלום דמי מנוי, כמפורט באתר ו/או באפליקציה ("דמי המנוי"). התנאים של המנוי הרלוונטי, כפי שמפורסם באתר ו/או באפליקציה, משולבים בתנאים אלה על דרך ההפניה.

שים לב כי אנו רשאים, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי, להפסיק לקבל משתמשים חדשים לכל אחד המנויים, להציע מסלולי מנוי בתשלום שונים ו/או לעדכן מעת לעת את תנאי כל מנוי, לרבות אך לא רק, אופן התשלום, העלויות, תקופות המנוי בתשלום, אמצעי התשלום ואת השירותים שהמנוי בתשלום מקנה, בכפוף לכך ששינוי כאמור לא ישפיע על תקופת המנוי הקיימת ויכנס לתוקף במועד רכישת המנוי הבא, בכפוף להודעה מראש ובכתב בדבר שינויים כאמור, ובכל בהתאם ובכפוף לדין.

באפשרותך לבטל את המנוי בכל עת. תוכל להודיע לנו על רצונך לבטל את המנוי באמצעות: (א) מתן הודעה ברורה בטלפון *3084; (ב) שליחת דואר אלקטרוני הכולל לפחות שם, מספר טלפון ומספר זהות לכתובת: marketing@babylonpark.co.il; (ג) משלוח דואר רשום הכולל לפחות שם, מספר טלפון ומספר זהות לכתובת: דרך מנחם בגין 144 תל אביב, קומה 43, מיקוד 6492102; או (ד) באתר, בלינק: https://babylonpark.co.il. לסיוע נוסף בעניין ביטול המנוי, אנא פנה אלינו לכתובת דוא"ל לעיל. הודעת הביטול תיכנס לתוקפה בסוף החודש של המנוי בעסקה לתקופה קצובה שאינה עסקה מתמשכת (למשל מנוי ה-VIP כמפורט להלן). בנוגע למנויים שהינם עסקה מתמשכת לפי חוק הגנת הצרכן, הודעת הביטול תיכנס לתוקפה עד שלושה ימי עסקים לאחר קבלת ההודעה אצל החברה, למעט הודעות שיתקבלו בדואר רשום אשר ייכנסו לתוקפן כשישה ימי עסקים לאחר קבלת ההודעה אצל החברה.

למעט כפי שנדרש מכוח תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, לא יוענקו החזרים בגין תשלומים שבוצעו על ידך תחת תנאים אלה, לרבות דמי מנוי.

תנאים נוספים ביחס למנויי ה-VIP

החברה עשויה להציע למשתמשי האפליקציה מנוי בשם "מנוי VIP", אשר מספק הטבות מסוימות במהלך השימוש בשירותים באפליקציה, כמפורט בלינק הבא: https://shop.babylonpark.co.il/index.php/Website_Heb/vip-program ("מנוי ה-VIP"). שים לב כי ההצטרפות למנויי ה-VIP והטבות המוצעות דרכו זמינות רק למשתמשי האפליקציה ועשויות להיות מוצעות רק למשתמשים במדינות נבחרות.

ההצטרפות למנוי ה-VIP כרוכה בתשלום דמי המנוי המפורטים באתר ו/או באפליקציה וכוללים מע"מ. תנאי מנוי ה-VIP, כפי שמפורטים להלן וכפי שמפורסמים באתר ו/או באפליקציה, משולבים בתנאים אלה על דרך ההפניה. אנו עשויים להציע מעת לעת מסלולי תשלום שונים למנוי ה-VIP, כדלקמן:

שים לב כי מנוי ה-VIP לא מקנה כפל מבצעים וכי לא ניתן לשלב את מנויי ה-VIP עם מנויים נוספים, אלא אם כן נכתב במפורש אחרת באתר ו/או באפליקציה, והכל בכפוף לשיקול דעת החברה. שים לב כי התנאים הכללים לגבי המנויים המפורטים לעיל יחולו גם על מנוי ה-VIP בשינויים המתחייבים.

 

 1. תשלומים

השימוש במשחקים מסוימים באפליקציה ו/או בסניפי החברה עשויים להיות כרוכים בתשלום במטבעות הפנימיים של בבילון, כמפורט לעיל. ניתן לקנות מטבעות באמצעות החנות המקוונת או לזכות במטבעות באמצעות משחקים מסוימים באפליקציה.

תשלומים עבור מנויים ו/או עבור רכישות מוצרים בחנות המקוונת מבוצעים באמצעות שירותי סליקה אינטרנטיים של צדדים שלישיים ("ספקי שירותי הסליקה"). החברה רשאית להוסיף או לשנות את ספקי שירותי הסליקה לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת. ספקי שירותי הסליקה מאפשרים לך לבצע תשלומים בצורה מאובטחת באינטרנט באמצעות אמצעי תשלום שונים (כגון כרטיס אשראי, כרטיס חיוב או חשבון בנק). ספקי שירותי הסליקה הם ספקי שירות עצמאיים ולחברה ו/או לנציגיה אין שליטה ו/או כל קשר לספקי שירותי הסליקה. מובהר בזאת כי החברה אינה אחראית, בשום מקרה, לאיכות השירות ו/או לפעולות של ספקי שירותי הסליקה, וכן, החברה לא תישא בכל אחריות לגבי כל נזק ישיר ו/או עקיף שיגרם לך בשל שימושך בשירותים המוצעים על ידי ספקי שירותי הסליקה. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, השימוש בספקי שירותי הסליקה הוא על אחריותך בלבד וכן באחריותך, בטרם שימושך בשירותים המוצעים על ידי ספקי שירותי הסליקה, לעיין בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המצויים באתר ספקי שירותי הסליקה, ולציית לכל אותם התנאים כאמור. הנך מאשר שאתה לוקח על עצמך את הסיכונים בביצוע תשלומים דרך ספקי שירותי הסליקה.

שים לב שככל שיימסרו פרטי תשלום שגויים או שפרטי התשלום לא יעובדו אצל ספקי שירותי הסליקה הרלוונטיים, ולא תעדכן את פרטי התשלום בהתאם, ייתכן שהליך הרכישה יושעה או יבוטל. אתה מצהיר ומתחייב שיש לך את הזכות להשתמש בכל כרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחר שאתה מספק לספקי שירותי הסליקה.

 

 1. פרסומים מסחריים

במהלך השימוש באתר ו/או באפליקציה, המשתמש עשוי להיחשף למודעות מסחריות או פרסומים המפורסמים על-ידי החברה ו/או צדדים שלישיים. כל המידע המופיע במודעות המסחריות או הפרסומים שייך לאותם צדדים שלישיים והינו באחריותם הבלעדית, והוא ניתן למשתמשים "כמות שהוא" (AS IS). לחברה אין כל התחייבות או אחריות בהתייחס למידע זה, בין אם לחברה יש שליטה על פרסומים מסחריים אלו, ובין אם לאו. בכל מקרה, החברה לא תהא אחראית לכל נזק או אובדן שייגרם למשתמש כתוצאה או בקשר למודעות או פרסומים אלו. האחריות לתוכן המידע והמסרים המסחריים שאינם מטעמה של החברה חלה על הגורמים המפרסמים בלבד. שילוב המידע והמסרים המסחריים באתר אינו מהווה המלצה או עידוד של החברה לרכוש את השירותים ו/או המוצרים המוצעים למכירה כחלק מהפרסומים.

 

 1. ספקי צד שלישי

השירותים עשויים לאפשר לך לגשת ו/או לרכוש מוצרים ושירותים מסוימים מספקי צד שלישי (למשל, כדי להזמין פרסים או לשחק במשחקים מקוונים המופעלים על ידי צדדים שלישיים). המוצרים והשירותים של הצדדים השלישיים המוצעים דרך השירותים, וכל מידע ו/או שירות קשור, לרבות אך לא רק, תיאור המוצרים, המפרט הטכני, תמונות, סרטונים, מידע לגבי שירות ואחריות ו/או כל תוכן אחר ביחס למוצרי צד שלישי, וכן השירות והאחריות בקשר למוצרים אלו, הינם באחריותם הבלעדית של הספק, היבואן ו/או היצרן של המוצרים הרלוונטיים (להלן, ביחד: "ספקי צד שלישי"). האינטראקציות וההתנהלות שלך מול ספקי צד שלישי (בין אם ארגונים או יחידים) באמצעות השירותים, לרבות תשלום ואספקה של מוצרים או שירותים של ספקי צד שלישי, וכל התנאים, אחריות או מצגים הקשורים לעסקאות אלה, הינם אך ורק בינך לבין ספקי צד שלישי אלה.

החברה אינה אחראית למוצרים ו/או לתכנים ו/או לשירות והאחריות בקשר למוצרים המוצעים על ידי ספקי צד שלישי, לרבות שימושך במוצרים, היעדר יכולתך להשתמש במוצרים, טיבם ואיכותם של המוצרים, אזהרות הנוגעות למוצרים, וכן הסתמכותך על תכני ספקי צד שלישי אשר מצויים בשירותים, באפליקציה, באתר ו/או בכל פרסום אחר מטעם החברה. כל תכני צד ג' שמופיעים בשירותים, באתר ו/או בכל פרסום אחר מטעם החברה, ניתנים לחברה על ידי ספקי צד שלישי לצורך המחשה בלבד (אלא אם נאמר אחרת) ולחברה לא תהא כל אחריות ביחס לתכנים אלה. בבילון לא תהיה אחראית לכל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שייגרמו כתוצאה מכל עסקה או אינטראקציה עם ספקי צד שלישי כאמור.

למעט כפי שנכתב במפורש בתנאים אלו, בבילון אינה צד לכל התקשרות בינך לבין ספק צד שלישי כלשהו, ואינה המוכרת או הספק של המוצרים או השירותים המוצעים על ידי ספקי צד שלישי. לפיכך, על החברה לא יחולו ההתחייבויות המשפטיות החלות על ספקי צד שלישי של מוצרים או שירותים אלה. בהתאם, לחברה אין שליטה או אחריות למוצרים או לשירותים המוצעים על ידי ספק צד שלישי כלשהו, לרבות, אך לא רק, המצב, המחיר, ההתאמה לצרכיך, האספקה, הבטיחות או תקינות המוצר או השירות.

כל תכני צד ג', לרבות וללא הגבלה, תיאורים ומידע (כולל תמונות) הקשורים לעסקאות, מוצרים ו/או שירותים כלשהם המוצעים על ידי ספקי צד ג' באמצעות השירותים, ניתנים לחברה על ידי ספקי צד ג' ואינם מחייבים את החברה בשום צורה. בכל מקרה שבו תכני צד ג' סותרים  או אינם עולים בקנה אחד עם מידע שסופק לך על ידי ספק צד שלישי ישירות, המידע שסופק לך על ידי ספק הצד השלישי יגבר.

 

 1. שימושים אסורים

פעולות מסוימות אסורות בעת השימוש באתר, באפליקציה או בשירותים. אנא קרא הגבלות אלו בעיון. אי עמידה באחת מההוראות המצוינות להלן עשויה להביא לידי הגבלת או סיום השימוש שלך באתר, באפליקציה או בשירותים (לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה), ואף עשויה לחשוף אותך לחבות אזרחית ו/או פלילית.

אינך רשאי (ואינך רשאי להתיר לכל צד שלישי), אלא אם הדבר הותר במפורש על פי תנאי שימוש אלה, או בהסכמת החברה מראש ובכתב: (א) להשתמש באתר, באפליקציה, בשירותים ו/או בתכנים לכל מטרה בלתי חוקית, בלתי מוסרית, פוגענית ו/או מזיקה, בלתי-מורשית ו/או אסורה; (ב) להשתמש באתר, באפליקציה, בשירותים ו/או בתכנים למטרות מסחריות או שאינן פרטיות; (ג) להסיר או להפריד מהתכנים ו/או מהשירותים ו/או מהאתר ו/או מהאפליקציה כל הגבלות וסימנים המציינים זכויות קנייניות של החברה או נותני הרישיון שלה, לרבות כל ההודעות הקנייניות המופיעות בהם (כגון ©, TM או ®); (ד) להפר ו/או לפגוע בזכויות המשתמשים לפרטיות וזכויות אחרות (כולל בין היתר, זכויות קניין רוחני), או לאסוף מידע אישי מזהה אודות משתמשים ללא הסכמתם המפורשת, בין אם באופן ידני או באמצעות שימוש בכל רובוט, עכביש, כל יישום חיפוש או אחזור, או שימוש באמצעי, בתהליך או בשיטה ידניים או אוטומטיים אחרים על מנת להיכנס לשירותים ולאחזר, לאסוף ו/או לשאוב מידע; (ה) לפגוע, להכביד או לשבש בפעולת האתר או האפליקציה או השרתים או הרשתות המאחסנות או התומכות בהן, או להפר כל חוק, תקנה, דרישה, נוהל או מדיניות של שרתים או רשתות כאמור; (ו) להצהיר הצהרות שקריות או להציג מצג שווא בנוגע לקשר שלך עם כל אדם או גוף, או לציין במפורש או במרומז כי החברה משויכת אליך בכל דרך שהיא, מעניקה חסות, תומכת בך, בעסקיך או בהצהרותיך, או להציג מידע שקרי או לא מדויק אודות השירותים או החברה; (ז) לבצע כל פעולה היוצרת או העלולה ליצור עומס בלתי סביר על תשתית האתר או האפליקציה; (ח) לעקוף את כל האמצעים בהם החברה משתמשת על מנת למנוע או להגביל את הגישה לאתר או לאפליקציה; (ט) להעתיק, לתקן, לשנות, להתאים, למסור, להנגיש, לתרגם, להפנות, לבצע הנדסה חוזרת (אלא אם הדין החל אוסר באופן מפורש הצבת הגבלה כאמור), להמיר קוד בינארי לקוד פתוח, לעשות דה-קומפילציה, או להפריד כל חלק מהאתר או מהאפליקציה, או להציג לציבור, ליצור יצירות נגזרות, לבצע, להפיץ, לתת רישיון משנה, לעשות כל שימוש מסחרי, למכור, להשכיר, להעביר, להלוות, לעבד, לאסוף, לשלב עם תוכנה אחרת – של כל חומר הכפוף לזכויות קנייניות של החברה, לרבות הקניין הרוחני של החברה (כהגדרתו של מונח זה להלן), בכל אופן או בכל אמצעי, אלא אם הדבר הותר במפורש בתנאים ו/או על פי כל דין החל, המתיר פעולות אלו במפורש; (י) לעשות כל שימוש בתכנים בכל אתר אחר או רשת מחשבים, לכל מטרה; (יא) ליצור סביבת דפדפן, לתחם (frame), ליצור העתק (mirror) או לבצע in-line linking לכל חלק מהאתר או מהאפליקציה; (יב) למכור, לתת רישיון, או לנצל למטרה מסחרית כלשהי כל שימוש או גישה לאתר או לאפליקציה; (יג) ליצור מאגר מידע על-ידי הורדה ואחסון שיטתיים של כל או חלק מהתכנים; (יד) להעביר או להנגיש בכל דרך אחרת, בקשר לאתר, לאפליקציה או לתכנים, כל וירוס, "תולעת", סוס טרויאני, באג, רוגלה, נוזקה, או כל קוד מחשב, קובץ או תוכנה אחרים אשר עשויים להזיק, או נועדו להזיק לפעילות של כל חומרה, תוכנה, ציוד תקשורת, קוד או רכיב; (טו) להתחזות לאחר, לעשות שימוש באמצעי תשלום של צד ג' ו/או שלא על פי דין; ו/או (טז) להפר אי אלו מהתנאים.

 

 1. מדיניות פרטיות

החברה מכבדת את הפרטיות של המשתמשים ומחויבת להגן על המידע האישי שהמשתמשים משתפים עמה. אנו מאמינים כי למשתמשים הזכות להכיר את המדיניות שלנו בנוגע לאיסוף ושימוש במידע המתקבל על ידינו בזמן השימוש באתר, באפליקציה ו/או בשירותים. מדיניות איסוף המידע לסוגיו מתוארת במדיניות הפרטיות שלנו, המשולבת בתנאי שימוש אלה על דרך ההפניה. המשתמש מסכים ומאשר כי החברה תעשה שימוש במידע אישי אשר הועבר לחברה ו/או הונגש לה בהתאם למדיניות הפרטיות. כזכור, לפני השימוש באתר יש לקרוא תחילה ולהסכים למדיניות הפרטיות.

 

 1. זכויות קניין רוחני

האתר, האפליקציה, השירותים, והתכנים שבהם, הנכסים הקנייניים של החברה וכל זכויות קניין רוחני הנוגעות בהם, לרבות אך לא רק, פטנטים ובקשות לפטנטים, סימני מסחר ובקשות לסימני מסחר, שמות מסחר, מוניטין, זכויות יוצרים, סודות מסחר, שמות מתחם, בין אם רשומים או ניתנים לרישום ובין אם לאו (להלן, ביחד – "הקניין הרוחני") הם בבעלות החברה ו/או נמסרו לה ברישיון, ומוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים, חוקי קניין רוחני אחרים ועל ידי אמנות והסכמים בינלאומיים. כל זכות שלא הוקנתה למשתמש במפורש על פי הסכם זה תישמר בידי החברה ונותני הרישיון שלה. התנאים אינם מקנים למשתמש זכות בקניין הרוחני של החברה, אלא אך ורק זכות שימוש מוגבלת וניתנת לביטול בהתאם לתנאים. אף הוראה בתנאים לא מהווה ויתור על קניינה הרוחני של החברה על פי כל דין.

ככל שהמשתמש יספק לחברה משוב, פידבק, הערה או הצעה כלשהי לגבי האתר ו/או האפליקציה ו/או השירותים ("פידבק"), החברה תקבל רישיון בלעדי, ללא תמלוגים, תמידי, כלל עולמי ובלתי הדיר לשלב את הפידבק בכל המוצרים ו/או השירותים הנוכחיים או העתידיים של החברה, וכן תהיה זכאית להשתמש, ללא קבלת אישור המשתמש, בפידבק לכל מטרה שהיא וכל זאת מבלי להעניק למשתמש כל תמורה. המשתמש מאשר כי הפידבק יחשב כמידע שאינו סודי. כמו כן, המשתמש מצהיר כי הפידבק אינו כפוף לתנאי רישיון אשר יש בהם כדי לחייב את החברה לעמוד בחובות נוספים בקשר למוצריה ו/או לשירותיה המשלבים את הפידבק.

 

 1. סימני מסחר ושמות מסחריים

סימני המסחר והלוגואים של החברה ושאר המזהים הקניינים המשמשים את החברה (להלן: "סימני המסחר של החברה") הם כולם סימני מסחר ו/או שמות מסחר של החברה, בין אם רשומים ובין אם לאו, ובין אם ניתנים לרישום ובין אם לאו. כל שאר סימני המסחר, שמות המסחר, סימנים מזהים אחרים וסמלים מסחריים אחרים (לרבות לוגו כזה או אחר) המובאים במסגרת השירותים שייכים לבעליהם (להלן: "סימני מסחר של צדדים שלישיים"). סימני מסחר של צדדים שלישיים מובאים (אם בכלל) למטרות הצגה, תיאור וזיהוי בלבד. לא ניתנת בזאת כל זכות, רישיון או קניין בסימני המסחר של החברה או בסימני המסחר של צדדים שלישיים ולכן על המשתמש להימנע משימוש כלשהו בסימנים אלו, אלא אם כן הותר אחרת בתנאי שימוש אלה.

 

 1. קישורים לאתרים של צדדים שלישיים

אנו מברכים קישורים לאתר. הנך רשאי ליצור קישור היפרטקסט לאתר כל עוד הקישור (א) מוביל לאתר האינטרנט הראשי של בבילון שכתובתו בראש התנאים, (ב) אינו מצהיר במפורש או במשתמע על כל קשר או אישור של האתר עם אתר האינטרנט שלך ו/או מוצרים או שירותים שאינם ניתנים על ידי החברה, ו/או (ג) אינו מתאר את החברה באופן כוזב או פוגעני. אינך רשאי לקשר לאתר שלנו מאתר שאינו שלך או שאינך מחזיק באישור לשימוש בו. בכל מקרה שבו אתה מקשר לאתר הנך מצהיר כי האתר שלך אינו מכיל תוכן שאינו חוקי, פוגע או מפר זכויות של צדדים שלישיים. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה אוסרת על הצגת האתר בצורת מסגור (framing) או in-line linking.

קישורים מסוימים המופיעים באתר ו/או באפליקציה מפנים את המשתמש לאתרים או לשירותים שאינם של החברה ושאינם בשליטת החברה, לרבות אתרים של צדדים שלישיים. הקישורים למקורות אלה מובאים לנוחותך בלבד והחברה שומרת את הזכות למחקם בכל עת. החברה אינה אחראיים לזמינותם של אתרים או שירותים כאמור, אינה תומכת בהם או אחראית לגביהם, לרבות אך לא רק, לכל שירות, פרסומות, הטבות, מוצרים או מידע אחר המופיע בהם או הזמין באמצעותם או לכל קישור המצוי בהם. כמו כן, החברה ו/או נציגי החברה המורשים אינם אחראיים למדיניות הפרטיות של האתר או השירותים של צדדים שלישיים אלה, או לפרקטיקות אחרות הנהוגות על ידיהם. כניסת המשתמש, שימושו והסתמכותו על אלה והאינטראקציות שלו עם הצדדים השלישיים האמורים הינם באחריותו של המשתמש ועל חשבונו בלבד. החברה שומרת את הזכות למחוק כל קישור בכל עת. כמו כן, המשתמש מסכים ומאשר כי החברה לא תהיה אחראית, במישרין או בעקיפין, לכל נזק או הפסד שנגרמו או נטען שנגרמו, בקשר עם או כתוצאה משימושו או הסתמכותו של המשתמש על תכנים, שירותים, מוצרים או פרסומות הזמינים באתר או שירותים של צדדים שלישיים אלה. רוב האתרים והשירותים המקושרים מספקים מסמכים משפטיים, לרבות תנאי שימוש ומדיניות פרטיות, החלים על השימוש בהם. אנו ממליצים לכל משתמש לקרוא מסמכים אלו בעיון לפני השימוש באתר ושירותים אלו, בין היתר, על מנת להיות מודע לסוג המידע הנאסף לגביו.

 

 1. תנאים מיוחדים שקשורים לכללי שימוש של ספקי פלטפורמה צד שלישי

מאחר שאתה יכול להוריד את האפליקציה מפלטפורמה של צד שלישי, מספק שירות או מפיץ ("ספקי פלטפורמה") השימוש שלך באפליקציה עשוי להיות כפוף לכללי שימוש של ספקי פלטפורמה ("כללי שימוש"). שים לב שכללי שימוש ספציפיים מצוינים להלן אולם כללי שימוש נוספים עשויים לחול, והאחריות היא שלך לבדוק אילו כללי שימוש עשויים להיות רלוונטיים לשימוש שלך באפליקציה. הנך מתחייב לפעול בהתאם לכללי השימוש כאמור, וכללים אלו החלים על השימוש שלך באפליקציה משולבים כאן על דרך הפניה. במקרה של סתירה בין התנאים המופיעים בתנאי שימוש אלה וכללי השימוש של ספקי הפלטפורמה ביחס למצגים, התחייבויות ומגבלות על השימוש באפליקציה, הגבלת אחריות או כל סעיף אשר מטיל אחריות כלשהי על ספק הפלטפורמה אזי כללי השימוש של ספק הפלטפורמה הרלוונטי יגברו ביחס לספק הפלטפורמה הרלוונטי. אתה מצהיר בזאת כי אינך מנוע מלהוריד ו/או להשתמש באפליקציה מתוקף כל דין שחל עליך או מתוקף כללי השימוש של ספקי הפלטפורמה. כל הורדה ו/או שימוש באפליקציה על ידי גורם המנוע על פי החוקים החלים עליו או כללי שימוש אלו מלהוריד ו/או להשתמש באפליקציה אסורה במפורש.

ההוראות להלן יחולו על כל אפליקציה שתרכוש/תוריד מחנות Apple App Store (להלן – "תוכנה שנרכשה ב-Apple App Store"): אתה מאשר ומסכים כי (i) הרישיון המוענק להשתמש באפליקציה הינו רישיון מוגבל להשתמש בתוכנה שנרכשה בחנות של Apple App Store על מכשיר נייד עם מערכת הפעלה iOS שבבעלותך או בשליטתך או באמצעות גישה על ידי חשבונות אחרים המשויכים לחשבונך במסגרת תכנית שיתוף משפחתית כמפורט ב App Store Terms of Service ו- (ii) הסכם זה נכרת אך ורק בינך לבין החברה, ולא עםApple Inc.  ("Apple"), וכי על Apple לא חלה כל אחריות על כל תוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store או כל תוכן אשר נכלל בה. השימוש שלך בכל תוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store חייב להיעשות בהתאם לתנאי השימוש שנקבעו על ידי Apple לרבות אלו המופיעים ב-App Store Terms of Service שהיו בתוקף במועד כריתת הסכם זה. אתה מאשר כי על Apple לא חלה כל חובה לספק שירותי תחזוקה או תמיכה כלשהם בקשר לתוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store. בכל מקרה שתוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store לא תעמוד בתנאי האחריות הרלוונטית, אתה יכול להודיע על כך ל – Apple, ו-Apple תשיב את מחיר הרכישה אשר שילמת, אם שילמת, בעד תוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store; במידה המרבית המותרת על פי הדין החל, על Apple לא תחול כל אחריות אחרת בקשר לתוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store ועל כל תביעה, אובדן, התחייבות, נזק, עלויות או הוצאות אחרות אשר מתייחסים לאי העמידה בסעיפי האחריות הרלוונטיים יחולו אך ורק הוראות תנאי השימוש וכל דין אשר חל על החברה כספק של האפליקציה. אתה והחברה מאשרים כי החברה, ולא Apple, אחראית לטפל בכל תביעה שלך או של כל צד שלישי בקשר לתוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store או בהחזקה ו/או בשימוש שלך בכל תוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store, לרבות, בין השאר, אך לא רק: (i) תביעות בשל אחריות למוצרים פגומים; (ii) תביעות כי התוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store אינה מתאימה לכל דרישה חוקית או הסדר רלוונטי; ו-(iii) תביעות אשר נובעות מחקיקה בקשר להגנת הצרכן או מחקיקה דומה אחרת; ועל כל התביעות הללו יחולו תנאי שימוש אלה בלבד וכל דין רלוונטי אשר חל על החברה כספק של האפליקציה. אתה מאשר, כי במקרה של תביעה של צד שלישי כי תוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store או ההחזקה או השימוש מצדך בתוכנה אשר נרכשה ב-Apple App Store מפירים את זכויות הקניין הרוחני של צד שלישי, החברה, ולא Apple, תהיה האחראית הבלעדית לחקור, להגן, להסדיר את התביעה ולסלק כל הפרה כזו של תביעה של הפרה של זכויות קניין רוחני. אתה מאשר ומסכים כי Apple, והחברות הבנות של Apple, הן מוטבים של תנאי שימוש אלה, וכי מעצם ההסכמה שלך לתנאים ולהוראות של תנאי שימוש אלה, מוקנית ל – Apple זכות (ו- Apple תחשב כמי שקיבלה על עצמה זכות זו) לאכוף תנאי שימוש אלה נגדך, כצד שלישי שהוא מוטב של תנאי שימוש אלה.

 

 1. תנאים מיוחדים הנוגעים לרכיבי צד שלישי

האפליקציה עשויה להשתמש או לכלול תוכנות, קבצים ו/או רכיבים הכפופים לתנאי רישיונות לרבות רישיונות קוד פתוח של צדדים שלישיים ("רכיבי צד שלישי"). הנך רשאי להשתמש ברכיבי צד שלישי כחלק מ-, או בהקשר עם, האפליקציה אך ורק בכפוף לעמידתך בתנאי הרישיון החלים ו/או הנלווים לרכיבי צד שלישי הרלוונטיים. אם יש סתירה בין תנאי הרישיון של רכיב צד שלישי ותנאים אלו, תנאי הרישיון של רכיב הצד השלישי הרלוונטי יגברו וזאת רק בהקשר לרכיבי צד שלישי. תנאים אלה אינם חלים על כל רכיבי צד שלישי הנלווים ו/או הכלולים באפליקציה והחברה מסירה כל אחריות הקשורה בכך. אתה מכיר בכך שהחברה אינה היוצרת, הבעלים או מעניקת הרישיון של רכיבי צד שלישי, והחברה אינה מעניקה כל מצג או התחייבות מכל סוג שהוא, באופן מפורש או מכללא, בדבר איכות, יכולות, תפעול, ביצוע או התאמתו של רכיב צד שלישי זה או אחר. אין לראות באפליקציה או בכל חלק ממנה (פרט לרכיבי צד שלישי הכלולים בה, ככל שכלולים) כתוכנת "קוד פתוח".

 

 1. זמינות האתר והאפליקציה

זמינות ופונקציונאליות האתר ו/או האפליקציה תלויות בגורמים שונים, לרבות תוכנה, חומרה, רשתות תקשורת, ספקי שירותים או צדדים שלישיים אחרים. אנו נעשה מאמצים סבירים על מנת להבטיח שהשירותים יהיו זמינים באופן רציף. יחד עם זאת, החברה לא תהיה אחראית, ואיננה מבטיחה או מתחייבת כי השירותים יפעלו ו/או יהיו זמינים בכל עת ללא הפרעות או תקלות. המשתמש מסכים בזאת כי החברה לא תהיה אחראית לתקלות כאמור; לרבות הפסקות בפעילות האינטרנט או רשתות, הפסקות בפעילות החומרה או התכנה בשל בעיות טכניות או אחרות שאינן בשליטת החברה (למשל, סיכול, כוח עליון, רשלנות של צדדים שלישיים וכד'). היה ותידרשנה פעולות תחזוקה אשר צפויות להשפיע על זמינות השירותים, עשויה החברה (אך לא חייבת) להודיע על כך מבעוד מועד.

 

 1. קטינים

על מנת להשתמש באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותים על המשתמש להיות מעל גיל שש עשרה (16). אנו שומרים על זכותנו לבקש הוכחת גיל בכל שלב, באופן שנוכל לוודא שמשתמשים מתחת לגיל שש עשרה (16) אינם משתמשים בשירותים ו/או באפליקציה ו/או באתר. במקרה שיובא לידיעתנו כי אדם מתחת לגיל שמונה עשרה (16) משתמש באפליקציה ו/או באתר ו/או בשירותים, ללא השגחה או פיקוח של ההורה או האפוטרופוס שלו, אנו נחסום משתמש זה מלהיכנס לאתר ו/או לאפליקציה ו/או לשירותים, ונעשה כל מאמץ על מנת למחוק מיידית כל מידע אישי (כהגדרתו של מונח זה במדיניות הפרטיות שלנו) בנוגע למשתמש כאמור.

 

 1. הסרת אחריות

נוסף לאמור בתנאי שימוש אלה ובמידה המקסימאלית האפשרית על פי דין, האתר, האפליקציה, השירותים ו/או התכנים ו/או תכני צד ג' ניתנים למשתמשים "כמות שהם" ("AS-IS"). בנוסף להחרגות האחריות הקבועות בתנאי שימוש אלה, החברה, לרבות ספקיה, מנהליה, מחזיקי המניות שלה, דירקטורים, קבלני המשנה שלה, מפיצים, עובדים, גורמים קשורים, סוכנים, נותני הרישיון שלה ושלוחיה (להלן, ביחד: "נציגי החברה"), אינם נושאים בכל אחריות או התחייבות מכל סוג שהוא (באופן מפורש או מכללא), לרבות אחריות לזכות בעלות או לאי הפרה או אחריות מכללא לאיכות מסחרית או להתאמה למטרה מסוימת, וכן אחריות הנובעת ממהלך העסקים הרגיל או פעולה מסחרית. ייתכן כי מוקנות למשתמש זכויות צרכניות נוספות אשר אינן ניתנות לשינוי באמצעות תנאי שימוש אלה. שימושך באתר, באפליקציה ו/או בשירותים הוא באחריותך הבלעדית.

החברה ו/או נציגי החברה המורשים, אינם מתחייבים (א) כי האתר ו/או האפליקציה ו/או השירותים ו/או התכנים יהיו בטוחים לשימוש, מדויקים, מלאים, ללא תקלות או הפרעות, או נקיים מווירוסים, פגמים, תולעים, רכיבים מזיקים אחרים או הגבלות תוכנה אחרות, (2) כי כל השגיאות, התקלות או הפגמים באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותים ו/או בתכנים יתוקנו, ו/או (3) כי תוצאות השימוש באתר ובתכנים יעמדו בדרישות המשתמש או ציפיותיו.

החברה ונציגי החברה אינם נושאים באחריות וכל ערבון או התניה בנוגע לשימוש באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותים, לרבות אך ללא הגבלה, לגבי זמינות, אמינות או איכות האתר, האפליקציה, התכנים, הפרסים ו/או השירותים, ואינם אחראים ולא יישאו באחריות לטעויות, תקלות או ליקויים ביחס לתכנים ו/או כל מידע המוצג בתוך האפליקציה ו/או האתר ו/או השירותים.

החברה ו/או נציגי החברה לא יהיו אחראיים לכל תוצאה הנובעת מתקלות טכניות (לרבות אך לא רק בקשר לקישוריות האינטרנט, עומס קו או שרתים, עיכובים והפרעות קשורים) והנובעות מספקי אינטרנט וטלקומוניקציה. המשתמש מסכים כי השימוש באתר, באפליקציה, באמצעים דיגיטליים אחרים לצורכי השירותים ו/או בתכנים הנם באחריותו הבלעדית.

לאחר סגירת החשבון, החברה לא תישא בכל אחריות לעניין מידע שהוזן ו/או נאסף במהלך שימושך באפליקציה ו/או האתר. זוהי אחריותך הבלעדית לוודא כי מידע זה מגובה וכי אינך מסתמך עליו לאחר סיום השימוש בשירותים.

היה וסמכויות שיפוט מסוימות אינן מאפשרות החרגות או הגבלות כאמור לעיל, ההחרגות וההגבלות הנזכרות לעיל לא תחולנה במלואן, אלא רק במידה המקסימאלית המותרת על פי הדין החל.

 

 1. הגבלת אחריות

במידה המקסימאלית האפשרית על פי דין, החברה, לרבות נציגי החברה, לא יהיו אחראים לכל נזקים שייגרמו למשתמשים או לצד ג', מכל סוג שהוא, לרבות, נזקים ישירים, עקיפים, מיוחדים, עונשיים, אגביים או תוצאתיים (לרבות, מבלי לגרוע מכלליות האמור, נזק למוניטין, לרווחים, למידע, או לעסקים ונזק בגין עגמת נפש), על פי כל עילה משפטית (לרבות אך לא רק, חוזית, נזיקית, אחריות קפידה או אחרת) הנובעים מתנאי שימוש אלה, מהשירותים, מהאתר, מהאפליקציה ו/או מהתכנים, משימושו של המשתמש או מאי-יכולתו להשתמש בהם, או מכל מעשה או מחדל של החברה ו/או נציגי החברה, המבוסס על הפרת המצגים או ההתחייבויות של החברה ו/או של נציגי החברה, הנובעים או הקשורים בתנאים; והכל בין אם נודע לחברה על האפשרות שנזק כאמור עלול להיגרם ובין אם לאו. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, ובמידה המקסימאלית האפשרית על פי דין, החבות המצטברת של החברה ו/או נציגי החברה עבור כל הנזקים הנובעים מתנאי שימוש אלה או בנוגע לשימושו של המשתמש באתר ו/או בשירותים ו/או בתכנים תוגבל לסכום אותו שילם המשתמש לחברה ב-12 החודשים שקדמו לאירוע אשר יצר עילה כלפי החברה, או לחלופין סכום של מאה (100) שקלים חדשים, לפי הגבוה מבניהם.

 

 1. שיפוי

המשתמש מסכים להגן ולשפות את החברה ואת נציגי החברה מפני ונגד כל תביעה, נזק, הפסד, התחייבות, אחריות, הוצאה וחוב (לרבות אך לא רק, שכר טרחת עורך דין) אשר נובעים מ: (א) שימושו באפליקציה, באתר, בשירותים ו/או בתכנים שלא כדין; (ב) כל הפרה מצדו של תנאי שימוש אלה; (ג) הפרה מצדו של כל זכות של צד שלישי, לרבות אך לא רק, זכויות קניין רוחני או הזכות לפרטיות; ו-(ד) כל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק ישיר, עקיף, מיוחד או תוצאתי, שגרם לצד שלישי אשר קשור לשימושו באפליקציה, באתר, בשירותים או בתכנים. מובהר בזאת כי חובת השיפוי האמורה תחול אף לאחר סיום ההתקשרות עם החברה.

מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, אנו שומרים את הזכות הבלעדית לנהל את ההגנה והשליטה הבלעדית בכל עניין והליך הקשור בשיפוי כאמור, והמשתמש מתחייב לשתף פעולה מלאה אתנו בניהול הליך כאמור. המשתמש מאשר כי לא יסכים לפשרה בכל עניין הכפוף לשיפוי על ידו מבלי לקבל תחילה את הסכמתנו בכתב לכך.

 

 1. הפסקת פעילות האפליקציה ו/או האתר וסיום התנאים

החברה שומרת לעצמה את הזכות לבצע באתר, באפליקציה, בשירותים ו/או בתכנים ו/או בתכני צד ג', תיקונים, הרחבות, שיפורים, התאמות וכל שינוי אחר, למחוק כל מידע או להפסיק את פעילות האתר ו/או האפליקציה באופן זמני או קבוע (לרבות חלק מן האתר או האפליקציה ולרבות השירותים או כל חלק מהם), ללא הודעה מוקדמת ובכל עת, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי, ובכפוף לדין. בנוסף, אתה מאשר בזאת כי התכנים ו/או אופי השירותים הניתנים במסגרת האתר ו/או האפליקציה, עשויים להשתנות, לרבות במונחים של תוכן וצורה, או להיות מוסרים בכל עת, ללא כל הודעה מראש. הנך מסכים כי החברה אינה אחראית על טעויות או תקלות שעלולות להתרחש בקשר עם ביצוע שינויים כאלה, לרבות אבדן מידע ו/או כל נזק נטען אחר הכרוך בהם. אתה מסכים ומאשר כי החברה ו/או נציגי החברה אינם נושאים בכל אחריות כלפיך או כלפי צד ג', ביחס או בקשר עם כל שינוי, השעיה או הפסקה של פעילות האתר או האפליקציה או התכנים או השירותים ו/או אובדן נתונים כלשהם או הסתמכות כלשהי שלך על קבלת השירותים.

החברה רשאית, בכל עת ובכפוף להוראות הדין, לחסום ו/או להגביל באופן קבוע את גישת המשתמש לשירותים ו/או לחסום, לבטל ו/או להגביל גישה לחשבון על פי שיקול דעתה הבלעדי, בנוסף לכל סעד אחר העשוי לעמוד לרשות החברה על פי כל דין, לרבות, אך ללא מגבלה בגין כל הפרה של תנאי שימוש אלה או אם החברה סבורה שאחד (או יותר) מן האירועים הבאים התרחשו: (א) יש סיכון לביטחון או פרטיות; (ב) קיים איום על הביטחון או השלמות של הרשת שלנו או השרתים שלנו; (ג) השעיה נדרשה כדי להגן על זכויות, רכוש או בטיחות של החברה, משתמשיה או הציבור; ו/או (ד) אנו נדרשים לכך על פי דין. אתה רשאי לבטל את חשבונך מכל סיבה שהיא או ללא סיבה.

אם אינך מרוצה מהאתר, מהאפליקציה או מהשירותים, אתה רשאי לסיים את התנאים הללו בכל עת על ידי יציאה מהאתר, מחיקת האפליקציה והפסקת השימוש בשירותים ו/או שליחת הודעת דואר אלקטרוני לכתובת marketing@babylonpark.co.il (שליחת הודעת דואר אלקטרוני כאמור הינה חובה במקרה שאתה מעוניין להפסיק לקבל את השירותים לאחר שהזנת את פרטי הקשר שלך באתר או באפליקציה), וזה יהיה הסעד היחיד שיעמוד לרשותך בנסיבות אלו. בעת סיום התנאים כמפורט בסעיף זה: (i) כל הזכויות המוקנות לך לעיל יסתיימו באופן אוטומטי, (ii) תחויב להפסיק לאלתר כל שימוש באתר, באפליקציה או בשירותים, ו-(iii) להוראות תנאים אלה אשר מטבעם ותוכנם, חייבות להתקיים גם לאחר סיום תנאים אלה כדי להשיג את מטרות היסוד של תנאים אלה ישרדו את סיומו. מבלי לגרוע מכלליות האמור הפרקים בתנאים אלו העוסקים בקניין רוחני, הסרת אחריות, הגבלת אחריות, שיפוי וסעיף "כללי" ימשיכו לחול אף לאחר סיום ההתקשרות.

 

 1. ייצוא

השירותים כפופים לדיני הייצוא של מדינת ישראל, ועשויים להיות כפופים לדיני ייצוא נוספים החלים על המשתמש או בטריטוריה של המשתמש. המשתמש מסכים ומאשר כי הוא לא ישלח, יעביר או ייצא את האפליקציה לכל מדינה או יגרום לזמינותה, בניגוד לדינים החלים ובהתאם לקהל היעד אליו מיועד האתר ו/או האפליקציה. בנוסף, הנך מצהיר ומתחייב ש: (א) אינך נמצא במדינה אשר כפופה לחרם אשר הוטל על ידי ממשלת ארצות הברית או אשר נקבעה על ידי ממשלת ארצות הברית כמדינה "תומכת טרור"; ו-(ב) כי אינך רשום ברשימה של ממשלת ארצות הברית של צדדים אסורים או מוגבלים.

 

 1. שינויים בתנאי השימוש

החברה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות את התנאים מעת לעת, לרבות מדיניות הפרטיות וכל מדיניות אחרת המשולבת בהם, ובאחריות המשתמש לעיין לעיתים קרובות בתנאים אלו. בכל מקרה של שינוי מהותי בתנאים, אנו נעשה מאמצים סבירים לפרסם הודעה ברורה באתר ו/או נשלח אליך דואר אלקטרוני (במידה שסיפקת לנו כתובת דואר אלקטרוני) בנוגע לשינוי כאמור. שינויים מהותיים אלה ייכנסו לתוקף שבעה (7) ימים לאחר שהודעה כזו נמסרה באתר שלנו או נשלחה באמצעות דואר אלקטרוני כאמור (המוקדם מבין המועדים). כל שאר השינויים בתנאים אלה ייכנסו לתוקף בתאריך העדכון האחרון והמשך השימוש שלך באתר ו/או באפליקציה ו/או בשירותים לאחר תאריך העדכון האחרון יהווה הסכמה לכך שהשינויים יחייבו אותך. במקרה שנצטרך לשנות את התנאים כדי לעמוד בדרישות הדין, השינויים יכנסו לתוקף באופן מידי או כנדרש על פי דין, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת.

 

 1. כללי

(א) תנאי שימוש אלה ממצים את מלוא ההבנות והתנאים שהוסכמו בינך לבין החברה בקשר לנושאים המופיעים בתנאים אלה, והם גוברים על כל הסכמות אחרות, קודמות או תקפות, בכתב או בעל פה, בינך לבין החברה, (ב) כל תביעה בקשר לאתר, לאפליקציה, לשירותים או לשימוש בהם, יהיו כפופים לחוקי מדינת ישראל, ויתפרשו על-פי חוקים אלה (מבלי ליתן תוקף לכללי ברירת הדין הבינלאומי הקבועים בהם), ואף לא יחולו עליהם אמנת האומות המאוחדות בנוגע לדין האחיד בדבר מכר טובין בינלאומי, (ג) כל מחלוקת אשר תנבע או תהיה קשורה לשימוש שלך באתר תובא לדיון בבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב, ישראל, ואתה מסכים בזאת לסמכות השיפוט הייחודית והמקומית של בתי משפט אלה. הנך מסכים לוותר על כל ההגנות בדבר היעדר סמכות שיפוט פרסונלית ופורום לא נאות, ומסכים כי כתבי בית דין יומצאו באופן המותר על פי הדין החל ו/או על פי החלטת בית משפט. על אף האמור לעיל, החברה רשאית לבקש מתן צווי מניעה בכל בית משפט מוסמך, (ד) תנאי שימוש אלה אינם יוצרים ולא יתפרשו כאילו הם יוצרים יחסי שותפות, מיזם משותף, יחסי עובד-מעסיק, יחסי שליחות או יחסי נותן-מקבל זיכיון בין הצדדים, (ה) שום ויתור של מי מהצדדים על כל הפרה או מחדל על פי הסכם תנאים אלה זה לא ייחשב כוויתור על כל הפרה או מחדל, בין אם קודמים או מאוחרים יותר, (ו) כל כותרת של סעיף או כל כותרת אחרת בתנאים אלה מובאת לצורכי נוחות בלבד, ואיננה מגדירה או מבארת כל סעיף או הוראה הכלולים בתנאים אלה, (ז) הנך מאשר ומסכים כי כל עילת תביעה שעשויה להיות לך, הנובעת מהאתר והתכנים או הנוגעת להם, תעמוד לך במשך שנה אחת (1) מיום קרות האירוע. לאחר תקופה זו, מוסכם בזאת בין הצדדים כי עילת תביעה זו תתיישן, (ח) היה וייקבע על ידי גוף מוסמך כי הוראה כלשהי מתנאי שימוש אלה אינה חוקית, בטלה או שמכל סיבה שהיא אין אפשרות לאוכפה, אזי יראו הוראה זו כהוראה שניתן להגבילה או להפרידה מתנאים אלה, וההוראה האמורה (במידה המקסימאלית האפשרית על פי דין) לא תשפיע על התוקף והאפשרות לאכוף הוראה כלשהי מבין ההוראות הנותרות של תנאים אלה, (ט) אינך רשאי להמחות, להעניק רישיון-משנה או להעביר באופן אחר את זכויותיך או את התחייבויותיך, כולן או מקצתן, על פי תנאים אלה ללא הסכמתנו מראש ובכתב. אנו רשאים להמחות או להעביר את התחייבויותינו על פי תנאים אלה ללא הגבלה וללא מתן הודעה על כך, (י) כל תיקון לתנאי שימוש אלה לא יהיה בעל תוקף משפטי מחייב אלא אם כן נעשה בכתב ונחתם על ידי החברה, ו-(יא) הצדדים מסכימים כי כל התכתבות הקשורה בתנאים אלה תהיה בכתב (בדואר אלקטרוני או בדואר רגיל), בשפה העברית או האנגלית.

 

 1. שאלות

במידה ויש לך שאלות נוספות או הערות בנוגע לתנאים, הינך מוזמן לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת: marketing@babylonpark.co.il ואנו נעשה את מירב המאמצים לחזור אליך תוך זמן סביר.